В спортзалах школьных и на стадионах
Добытый кубок поднимают гордо.
Здесь будущих готовят чемпиов
И растет надежда спорт

Gimbarr - це спорт, який поєднує в собі силу, гнучкість, цілеспрямованість, волю до перемоги.

Джимбарр - це колумбійський вид спорту.

Учень 11-А класу Білоусов Олександр в складі команди  в обласних змаганнях, що прохолили в місті Сєвєродонецьк. В особистому заліку Саша отримав І місце.

Спортивні новини

20 жовтня відбулися міські змагання «Нащадки козацької слави». Збірна 5-10 класів виборола ІІІ місце

18 жовтня на міських змаганнях футбольна команда школи (середня група, 2001р.н.) зайняла ІІ місце

13 жовтня на міських змаганнях «Старти надій» збірна команда 6-х класів зайняла ІІІ місце.

В складі футбольної команди об'єднання "Краснодонвугілля" учні нашої школи Волков Гліб (4-А) і Лабутін Данило (3-В) взяли участь у кубку України серед школярів, який відбувся у вересні 2012 року в місті Маріуполі. В цьому турнірі команда зайняла ІІ місце. Ось вони - перші споривні медалі!